Заместник директор / директор на детска градина
top of page

München, Deutschland

Вид работа

Пълен работен ден

Описание на работата

Вие вече сте натрупали опит и се чувствате готови да бъдете заместник директор или директор? Тогава се възползвайте от шанса си и заповядайте при нас! Ние ви свързваме с модерни и иновативни вериги на ясли, детски градини, занимални и домове за деца в Бавария. Нашите бизнес партньори се характеризират с любяща подкрепа, високо професионално качество и усъвършенствана педагогика. Нашите основни ценности са разнообразие, компетентност и откритост.

Заместник директор на детска градина (м/ж/д)

Търсим ангажирани педагогически специалисти за нашите вериги детски градини в Мюнхен от 1 септември 2024 г.

Седмично работно време
39 часа седмично

Ние предлагаме

+ Възможности за проектиране в образователната работа за професионална и лична самореализация и по-нататъшно развитие чрез курсове за допълнително обучение
интензивен и структуриран процес на адаптиране във всички области на отговорност на заместник директор.
+ Отдаден и отворен екип
+ Атрактивно възнаграждение въз основа на TVÖD (таблица S), 30 дни платен отпуск
+ Разнообразни възможности за развитие и обучение, както и множество здравни оферти, социални придобивки, отстъпки и много други.

Очакваме вашата кандидатура!

Изисквания

Ihr Profil

  • Eine abgeschlossene Ausbildung als staatlich anerkannter Erzieher (m/w/d), ein gleichwertig staatlich anerkannter pädagogischer Abschluss oder ein abgeschlossenes pädagogisches Studium

  • Sie sind verantwortungsbewusst, freundlich, respektvoll, kommunikativ und aufgeschlossen in der Zusammenarbeit mit Kindern, Eltern und Kolleg*innen

  • Sie übernehmen gerne Verantwortung und haben einen guten Blick für Menschen und ihre Entwicklungsmöglichkeiten

  • Sie kommunizieren klar, setzen sich durch und finden im KiTa-Alltag situationsorientierte Lösungen

Ihre Aufgaben

  • Entwicklung, Durchführung und Evaluation der pädagogischen Arbeit in der Einrichtung

  • Weiterentwicklung und Umsetzung der Konzeption auf der Grundlage des bayr. Erziehungsplanes

  • Organisation von Tagesabläufen unter Berücksichtigung von Aufsichtspflicht, Pädagogik und Personaleinsatzplanung

  • Partnerschaftliche und wertschätzende Zusammenarbeit mit den Eltern und Ihrem Team

Stellvertretende Leitung Stellenanzeige

За нас

Екипът на Kita-Job е вашият професионален контакт, когато става въпрос за намиране на работни места в сектора на образованието. Възползвайте се от нашия опит и мрежа от контакти в цяла Германия с най-добрите вериги детски градини и ясли. Имаме позиции за начинаещи в кариерата, както и за ръководители на групи и директори.

Кандидатствайки при нас, можете да намерите мечтаната работа бързо, безплатно и лесно.

заявление за инициатива
Публикувайте автобиографията си

Благодаря! Ще се свържем с вас незабавно!

bottom of page