Търсят се лъчезарни педагози със страст към професията
top of page

Bayern, Deutschland

Вид работа

Пълен работен ден

Описание на работата

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ ВАС:

+ Постоянна постоянна длъжност
+ Пакет от надтарифни възнаграждения (включително всички колективно договорени бонуси)
+ Пълна заплата за 13 месеца и нетарифни надбавки
+ 100% нетна инфлационна премия през 2024 г
+ Планирано увеличение на заплащането за 2024 г
+ пътни пари
+ Надбавка за безплатни ястия от нашата органична кухня
+ 32 ваканционни дни за календарна година, плюс Коледа (24 декември) и Нова година (31 декември) като почивни дни
финансирана от работодателя пенсия
+ Добре структурирано въвеждане в работата, придружена от ваш ментор от нашия екип
+ малка група от 18 деца, ръководени от 3 възпитатели (м/ж/д)
+ семейна и колегиална работна атмосфера, страхотен екипен дух, малка детска градина, управлявана от собственика
+ мотивиращи възможности за развитие
+ широк контингент от възможности за допълнително образование и обучение
+ редовни тиймбилдинги и екипни събития, както и професионален коучинг и супервизия
+ Вътрешно управление на здравето

Изисквания

IHRE LEIDENSCHAFT UND EMPATHIE sind im Rahmen Ihrer Aufgaben gefragt, denn Sie:

  • Bauen eine vertrauensvolle und partnerschaftliche Beziehung zu Kindern und Eltern auf und haben immer ein offenes Ohr für die Anliegen und Vorschläge der Kinder, Eltern und KollegInnen

  • Sind Teil eines dynamischen Teams und setzen zusammen mit deinen Kolleginnen das Hauskonzept um und entwickeln es weiter

  • Sie dokumentieren Ihre pädagogische Arbeit

IHRE QUALIFIKATION IST GEFRAGT, denn Sie:

  • sind staatlich anerkannte Fachkraft wie z.B. Erzieher, Kindheitspädagoge, Sozialpädagoge (m/w/d)

  • sprechen gut Deutsch (mindestens Niveau B1 - wir helfen Ihnen B2/C1 Niveau zu erreichen)

  • sind Herzblut-Pädagoge/In

  • haben viel Freude an einer internationalen Arbeitsumgebung, verschiedenen Sprachen und Kulturen

  • möchten sich weiterentwickeln

  • lachen gerne, sind herzlich und haben Spaß an Ihrer Arbeit

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

Art der Stelle: Vollzeit, Festanstellung

Gehalt: 49.000,00€ - 55.000,00€ pro Jahr

Arbeitszeiten:

Montag bis Freitag

Leistungen:

Betriebliche Altersvorsorge

Betriebliche Weiterbildung

Betriebsarzt

Betriebsfeiern

Empfehlungsprogramm

Essenszuschuss

Kostenlose Getränke

Mentoring-Programm für Mitarbeiter

Zusätzliche Urlaubstage

Sonderzahlungen:

13. Monatsgehalt

Weihnachtsgeld

Zusatzzahlungen

Sprache:

Deutsch mind B1 (Erforderlich)

За нас

Нашите партньори държат на модерна и съвременна педагогика. Децата са във фокуса на тяхните действия и им е позволено да се развиват свободно в защитено пространство. Интуитивно и в семейна атмосфера, нашите детски градини придружават децата като част от затворена концепция.

Създаваме спомени от детството и полагаме основите за останалата част от живота. Многоезичието, устойчивостта, креативността и емоционалното обединение формират основата на нашата концепция, от дневни грижи до предучилищна възраст.

Благодарение на нашите просторни стаи и ексклузивни открити пространства в къщата, както и нашата вътрешна кухня, ние създаваме правилната обстановка, за да можете да работите професионално всеки ден.

Търсим възможно най-скоро:

Педагози, детски възпитатели, социални педагози, педагогически специалисти (м/ж/д)

като ръководител на група в детска градина или ясла
пълно работно време (над 35 часа седмично)

заявление за инициатива
Публикувайте автобиографията си

Благодаря! Ще се свържем с вас незабавно!

bottom of page